Co to jest ZUMBA® Fitness?

ZUMBA® Fitness

Potrzebujesz ruchu? Nudzą cię monotonne ćwiczenia? Szukasz czegoś nowego? Chcesz spalić dużo kalorii? Przyjdź i spróbuj zajęc ZUMBA Fitness. To nowa bardzo dynamicznie rozwijającą się w Polsce i na świecie forma ruchu. Zumba to połączenia tańca i aerobiku. Dzięki temu na tych samych zajęciach możesz poprawić kondycję, kształtować sylwetkę i jednocześnie poczuć się jak na najlepszej imprezie. Latynoska muzyka i różnorodność rytmów sprawią, że nogi same porwą cię do tańca.

Zumbowy nastrój zostanie z Tobą na długo po zajęciach. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka sprawią, że każdy następny dzień będzie lepszy, bardziej radosny i pełen optymistycznych myśli.

Dzięki Zumbie poznasz wiele latynoskich międzynarodowych rytmów, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. i wiele innych. Zobaczysz, że każdy może tańczyć i ćwiczyć niezależnie od wieku i płci. Przy okazji nabierzesz pewności siebie i polubisz swoje ciało ;)

Zumba w Polsce i na całym świecie już wciągnęła tysiące ludzi… Ty możesz być kolejnym nowym uczestnikiem tych niesamowitych zajęć… i uwaga Zumba uzależnia! Ale pozytywnie Przyjdz, spróbuj i pozwól sobie na trochę rozrywki. Więcej informacji znajdzesz na stronie www.zumbapolska.pl